Alle er velkommen til at ringe og skrive, hvis der skulle være spørgsmål eller andet, vi kan være behjælpelige med.

Der vil altid være mulighed for at lave en aftale om at komme forbi husene til en rundvisning og en kop kaffe.

 

Venlig hilsen
Forstander Vivi Ravnskjær Terp

Afdelinger og personale

Vi er ved at opbygge ny hjemmeside.. denne opdateres sporarisk..

Administrationen
Den selvejende institution Under Kastanien
Sønder Ottinggade 24
6100 Haderslev
Hovednummer 30389282
Hanne

Administrationssekretær og bogholder
Hanne Rosenberg Otzen
haot@underkastanien.dk
30389282

 

Forstander Vivi Ravnskjær Terp
vivi@underkastanien.dk
30389292

 

Souschef René Beck

rene@underkastanien.dk

30389271

 

 

 

I Reden
Sønder Ottinggade 24
6100 Haderslev
30389277/30389274
ireden@underkastanien.dk

 

 

Socialpædagog Hanne Petersen
hanne@underkastanien.dk

 

 

Socialpædagog Cathrine Nielsen
cani@underkastanien.dk

pt. på barsel

 

 

DSC06387

Socialpædagog Frank Nissen

(Arbejdsmiljørepræsentant)
Frank@underkastanien.dk

 

 

 

Nummer 30
Apotekergade 3B
6100 Haderslev
nummer30@underkastanien.dk

 

Mentor Jesper Fugl
jefu@underkastanien.dk
30389278

Mentor Tenna Thomsen
Tenna@underkastanien.dk

30389270

 

Mentor Palle Mikkelsen
Palle@underkastanien.dk
30389276

 

Mentor Sofie Warming

Sofie@underkastanien.dk

61655269

 

Kvisten
Kvistrup Vej 34
6100 Haderslev

Tlf: 51594446/–47

 

Socialpædagog Jeanette Gehrt
jeanette@underkastanien.dk

 

Socialpædagog Sabrina Kalika
Sabrina@underkastanien.dk

 

Socialpædagog Frank Nissen
frank@underkastanien.dk

Derudover har organisationen tilknyttet en lang række vikarer, hvoraf flere har mange års tilknytning.

 

Bestyrelsen

Formand Bent Iversen

bentiversen@godmail.dk

Mette Holmgaard

Peder Kristiansen

Jesper Toft Møller Mikkelsen

Ole Larsen

Medarbejderrepræsentant Palle Oxholm Mikkelsen