Alle er velkommen til at ringe og skrive, hvis der skulle være spørgsmål eller andet, vi kan være behjælpelige med.

Der vil altid være mulighed for at lave en aftale om at komme forbi husene til en rundvisning og en kop kaffe.

 

Venlig hilsen
Forstander Vivi Ravnskjær Terp

Afdelinger og personale

Administrationen
Den selvejende institution Under Kastanien
Sønder Ottinggade 24
6100 Haderslev
Hovednummer 30389282
mail@underkastanien.dk

Hanne

Administrationssekretær og bogholder
Hanne Rosenberg Otzen
haot@underkastanien.dk
30389282

 

Forstander Vivi Ravnskjær Terp
vivi@underkastanien.dk
30389292

 

Souschef René Beck

rene@underkastanien.dk

30389271

 

 

 

I Reden
Sønder Ottinggade 24
6100 Haderslev
30389277/30389274
ireden@underkastanien.dk

 

 

Socialpædagog Hanne Petersen
hanne@underkastanien.dk

Socialpædagog Jan Lynnerup
jan@underkastanien.dk

Socialpædagog Cathrine Nielsen
cani@underkastanien.dk

 

 

 

 

Socialpædagog Laila Hadberg-Rasmussen
laila@underkastanien.dk

 

 

DSC06387

Socialpædagog Frank Nissen

(Arbejdsmiljørepræsentant)
Frank@underkastanien.dk

Stefan

Socialpædagog Stefan Therkelsen
Stefan@underkastanien.dk

 

Nummer 30
Apotekergade 3B
6100 Haderslev
nummer30@underkastanien.dk

 

Mentor Jesper Fugl
(Tillidsrepræsentant)
jefu@underkastanien.dk
30389278

Mentor Tenna Thomsen
Tenna@underkastanien.dk

30389270

 

Mentor Palle Mikkelsen
Palle@underkastanien.dk
30389276

Mentor Sofie Warming

Sofie@underkastanien.dk

61655269

 

Kvisten
Kvistrup Vej 34
6100 Haderslev

Tlf: 51594446/–47

 

Socialpædagog Jeanette Gehrt
jeanette@underkastanien.dk

 

Socialpædagog Sabrina Kalika p.t. barselsorlov
Sabrina@underkastanien.dk

 

Socialpædagog Frank Nissen
frni@underkastanien.dk

Derudover har organisationen tilknyttet en lang række vikarer, hvoraf flere har mange års tilknytning.

 

Bestyrelsen

Formand Bent Iversen

bentiversen@ofir.dk

Bo Morthorst Rasmussen

Peder Kristiansen

Jesper Toft Møller Mikkelsen

Ole Larsen

Medarbejderrepræsentant Palle Oxholm Mikkelsen